Jobs for Veterans, Veteran Job Board | GiJobs.com

Post Jobs

Job Information

Accenture Talent Tech Sourcing Specialist/HR administrator - brigadnik in Prague, Czech Republic

Talent Tech Sourcing Specialist/ HRadministrator - brigadnik

Popis pracovní pozice

Pracovní pozice HR Admin/Talent Sourcer je skvělým prvním krokem do rozmanitého a rychle se vyvíjejícího světa HR. V Accenture budeš mít možnost jedinečným způsobem nastartovat svou kariéru, protože jsme již dlouhodobě jedním z nejvýraznějších hráčů na globálním trhu. V Accenture se staneš skutečným profesionálem opírajícím se o znalosti a dovednosti z různých oblastí personálních činností a procesů. Stejně jako v ostatních částech Accenture, i zde je hlavním měřítkem kvalita a profesionální přístup.

Na co se jako HR Admin/Talent Sourcer může těšit?

• Podpora recruitment týmu, který se zaměřuje na hledání technických specialistů na různých pozicích a různé senioritě.

• V administrativní části pozice se budeš starat o perfektní systémovou kontrolu náboru přidělených kandidátů. Zadávání dat do systému, kontrola změn, komunikace s kandidáty, domlouvání pohovoru, to vše je denním udělem "Admina".

• Jako Sourcer budeš uplatňovat své znalosti sociálních sítí a naučíš se hledat digitální stopy na internetu o kandidátech a pracovat primárně třeba s nástrojem LinkedIn. Vyhledávání, oslovování a následná komunikace s těmi správnými kandidáty, to bude tvůj hlavní úkol. Jednou z kreativnějších částí bude i tvorba inzerce. Díky této průpravě dostaneš dobrý základ se stát v budoucnu i recruiterem.

• Můžeš se v případě zájmu podílet i při organizaci Assesment center nebo jobfairů.

Základní požadavky

• Máš zájem o oblast HR a baví tě administrativa i recruitment

• Dobré komunikační dovednosti jsou základem

• Umíš efektivně vyhledávat informace a baví tě hledat

• Požadujeme ochotu se učit novým věcem a porozumět podnikovým systémům

• Organizace času, zodpovědnost a pečlivost jsou tvé silné stránky

• Perfektní Čeština/Slovenština a velmi dobrá angličtina

• Nehledáme jen tak nějakého brigádníka, ale týmového hráče pro dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

• Zkušenosti v oblasti nejen recruitmentu s možností pokračovat i v budoucnu jako např. Recruiter

• Zaškolení jak na nábor, recruitment, sourcing tak i technický vhled do rolí

• Objevování a zdokonalování se v nejnovějších sourcingových technikách, pochopení trhu práce

• Budeš v týmu profesionálů v oblasti náboru IT, od kterých se toho hodně naučíš

• Denně využiješ anglický jazyk

• Skvělý tým, který tě vždy podpoří a poradí

DirectEmployers