Marsh & McLennan Młodszy Specjalista ds. Kontaktu z Klientem in Warsaw, Poland

Mercer jest wiodącym globalnym doradcą usług związanych z zarządzaniem talentami, zdrowiem, emeryturami i inwestycjami. Konsultanci Mercer pomagają klientom na całym świecie w tworzeniu, zarządzaniu i administracji systemami wynagrodzeń, programami opieki medycznej, emeryturami, ubezpieczeniami i innymi świadczeniami pracowniczymi oraz wspierają klientów w pozostałych aspektach dotyczących kapitału ludzkiego. Mercer zatrudnia ponad 23 000 pracowników, działających w ponad 44 krajach, którzy obsługują ponad 130 krajów. Firma jest w całości własnością Marsh & McLennan Companies, Inc skupiającej firmy zajmujące się doradztwem z zakresu ryzyka, strategii i zarządzania zasobami ludzkimi. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy na www.mercer.com.pl.

Do biura Mercer znajdującego się w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. Kontaktu z Klientem

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę klientów w zakresie ubezpieczeń osobowych.

Podstawowe obowiązki:

telefoniczna i mailowa obsługa klientów w zakresie udzielania informacji na temat zakresu i warunków ubezpieczenia, procedury zgłaszania roszczeń, innych zagadnień dotyczących programów ubezpieczeń prowadzenie korespondencji z klientami oraz firmami ubezpieczeniowymi przygotowywanie zestawień/ prezentacji na potrzeby zespołu i działu współpraca z kolegami z zespołu dbanie o dobry wizerunek Mercer Qualifications Wymagania:

stopień licencjata (ewentualnie ostatni rok studiów) w zakresie ekonomii, ubezpieczeń lub pokrewnym znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę w tym języku (poziom min. B1) zdolności komunikacyjne, dobra organizacja pracy umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej, doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta albo w pracy w firmie ubezpieczeniowej lub brokerskiej będzie dodatkowym atutem. Zainteresowanym współpracą oferujemy:

Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych firm konsultingowych z obszaru HR Pracę w dobrej atmosferze i w zgranym zespole Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wysokiej klasy opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę lunchową MasterCard, dofinansowanie karty sportowej i kursów językowych) Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny). WAR0025P-en