AECOM Specjalista ds. Rachunkowości i Uzgodnień in Warsaw, Poland

Poland - Mazowieckie, Warsaw

Job Summary

Obecnie do Naszego biura do Warszawy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko

Specjalista ds. Rachunkowości

i Uzgodnień . Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie od strony finansów i analiz spółek z Grupy.

Przyszły pracownik będzie współpracował z Kontrolerem Finansowym (bezpośredni przełożony) oraz regionami. Mile widziane doświadczenie w audycie.

Zakres zadań:

  • wsparcie spółek w obszarze kontroli zapisów księgowych, w szczególności:

  • kontrola poprawności księgowań,

  • uzgodnienie sald z kontrahentami spółek,

  • zamknięcie miesięczne i kwartalne (P&L, bilans, szczegółowe raporty),

  • współpraca z działem księgowym ,

  • weryfikacja prawidłowości rozliczeń podatkowych,

  • uczestnictwo w przygotowaniu SF,

  • inne zadania ad-hoc zlecane przez przełożonego.

Minimum Requirements

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub licencjat (rachunkowość, finanse),

  • min. 2 lata doświadczenia w księgowości lub audycie.

  • kompleksowa znajomość obszaru księgowości (przychody i koszty, AP/AR, aktywa trwałe, sprawozdania),

  • co najmniej podstawowa znajomość prawa podatkowego,

  • bardzo dobra znajomość Ms Excel (zaawansowana analiza na tabelach przestawnych, mile widziana znajomość makr),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) w mowie i piśmie,

  • znajomość systemów księgowych, znajomość Oracle będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • otwartość, komunikatywność,

  • umiejętność pracy z dużą ilością danych oraz pod presją czasu

Preferred Qualifications

Co oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość ciągłego poszerzania wiedzy

  • biuro w dogodnej lokalizacji – Centrum Warszawy

  • preferencyjny pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, dodatkowe ubezpieczenie

What We Offer

When you join AECOM, you become part of a company that is pioneering the future . Our teams around the world are involved in some of the most cutting-edge and innovative projects and programs of our time, addressing the big challenges of today and shaping the built environment for generations to come. We ensure a workplace that encourages growth, flexibility and creativity, as well as a company culture that champions inclusion, diversity and overall employee well-being through programs supported by company leadership. Our core values define who we are, how we act and what we aspire to, which comes down to not only delivering a better world , but working to “make amazing happen” in each neighborhood, community and city we touch. As an Equal Opportunity Employer, we believe in each person’s potential, and we’ll help you reach yours.

Job Category Finance and Accounting

Business Line Geography OH

Business Group DCS

Country Poland

Position Status Full-Time

Requisition/Vacancy No. 198583BR

Qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, sexual orientation, gender identity, disability or protected veteran status.